• Telif hakkı vb. durumlarda bilgi@bilgilendim.com mail adresine mail atılması halinde hızlıca incelenip, gerekli işlemler yapılacaktır. Şuan açılmasını istediğiniz konuları bilgi@bilgilendim.com mail adresine iletebilirseniz. En kısa sürede açılacaktır.

Torrent Driver Pack Offline - Bilgisayarlar için Full Sürücü Programı

bilgilendim

Administrator
Yönetici
DriverPack oldukça geniş bir sürücü veritabanına sahiptir. Sürücü güncellemenin yanında sistemdeki güvenlik güncellemelerini de kontrol eder ve güncelleme yapmanıza olanak sağlar. Sürücüler genelde üretici web sitesinden indirilir. Ama bunu her donanım için ayrı ayrı yapmak vakit alıcıdır. İşte bu durumda Sürücü güncelleme yazılımları devreye girer. Sürücü güncelleme yazılımları sizin adınıza donanımı tarar ve güncel bir sürücü varsa bunu indirir, kurulumunu yapar. Ücretli ve ücretsiz pek çok sürücü güncelleme yazılımı vardır. DriverPack Solution da ücretsiz sürücü yazlımlarından biridir ve oldukça başarılıdır.

DriverPack Solution nereden indirilir?​

DriverPack Solution kendi web sitesinden exe formatında indirebilirsiniz. Yazılımın çalışması için ve sürücülerin güncellenebilmesi için internet bağlantısı gereklidir

DriverPack Solution buradan indirebilirsiniz: DriverPack Solution indir

Linke gidin ve Tüm gerekli sürücüleri yükleyin butonuna basın.

DriverPack Solution nasıl kullanılır?​

 1. - İndirdiğiniz DriverPack-17-Online.exe dosyasını çift tıklayın.
 2. - DriverPack Solution çalışmaya başlayacaktır. Sürücü analizi ve sürücü yükleme sıralaması bu esnada otomatik gerçekleşir.
 3. - Benim önerim Uzman Kipinde işlem yapmanız. Çünkü DriverPack Solution sürücü güncellemenin yanında bazı yazılımları da yüklemek isteyecek. Bundle olarak gelen bu yazılımların kurulmasını istemeyebilirsiniz.
 4. - Uzman Kipi'ni tıklayın.
 5. - Temel Yazılım kurulumu simgesini tıklayın ve istemediğiniz tüm yazılımların yanındaki tik işaretini kaldırın.
 6. - Böylelikle istenmeyen yazılımların kurulmasını engellemiş olacaksınız.
 7. - Daha sonra tekrardan sürücü güncelleme ana ekranına dönün.
 8. Tümünü yükle butonuna basın.
 9. Sürücü güncelleme işlemi başlayacaktır.

DriverPack Solution bundle uygulaması yüzünden pek çok acemi kullanıcının istemediği programları kurmasına sebep olabilir. Bu programlar zararlı programlar değiller ancak bu tür bir davranış dijital dünyada sevilen bir davranış türü değil.

Ekten Torrent olarak indirebilirsiniz.

Kaynaklar :

1- DriverPack Solution nedir, nasıl kullanılır?.

2- DriverPack Solution ile Sürücü Güncelleme Nasıl Yapılır?

3- Driver Pack Nedir ? Nasıl Kullanılır ? - Yadotek
 

Ekli dosyalar

 • DriverPack-Offline.zip
  243.4 KB · Görüntüleme: 0
Üst Alt